.

.

QuickNet Interconnect Кабел Собранието

QuickNet Interconnect Кабел Собранието

DEN 16622.88

Од стока
Во продавницата

Влакна Тип OM3. Број на Влакна 12. Конектор Тип 1 MPO Женски.Конектор 2 Тип MPO Женски.Запаливост Оценка Plenum.OM3 12 влакна, interconnect кабел собранието, plenum (OFNP) оценет, MPO женски MPO женски, Метод На Спи ИЛ, без влечење око 133 ft.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне