.

.

SopiGuard Налепница на Кожата за Samsung Галакси S20 FE Прецизност Раб до Раб Винил Decal (3M Бранеа Црна)

SopiGuard Налепница на Кожата за Samsung Галакси S20 FE Прецизност Раб до Раб Винил Decal (3M Бранеа Црна)

DEN 407.76

Од стока
Во продавницата

Премија одделение налепница на кожата за Галакси S20 FE.Произведено во САД од страна на Sopi Guard.НАПРЕДНИ ЗАШТИТА – Секој обичај кожата обезбедува вашиот нов мобилен уред со раб до раб покриеност за подобрување на нула одбрана.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА – за Разлика од повеќето лошо фитинг случаи, кои се обемни или тешки, овие налепница кожи се загрева за фирмата, ултра-тенок одговара.ВИСОКА ГУСТИНА ВИНИЛ – Sopi Guard кожи се направени со премиум-одделение Винил дека е безбедно за вашиот телефон од гребење, прашина, и отпечатоци smudges.Дајте му на вашиот нов уред брилијантен нов изглед дека е стилски, трајни и нуди ултра-тенок заштита!Дали сте во потрага да се добие згодна, висока густина на кожата за вашиот бренд-новиот уред?Тогаш ви треба Sopi Guard Карбонски Влакна на Кожата прецизност се сечат за да одговараат на вашиот уред совршено.Убава Издржливост без разлика Дали ќе изберете брусен алуминиум изглед, светли, живописни жолта или faux дрво жито, нашите Dell XPS 17 9700 опфаќа понуда ултра-тенок одговара која го штити вашиот мобилен уред од гребнатини, прашина и нечистотија.Уште подобро, тоа нема да потрае простор во вашиот џеб или вашата чанта и го обезбедува вашиот летало изгледа навистина оригинална.Сте само доби нов уред затоа што сакам карактеристики, дизајн и флексибилност; сега се заштити и да даде некои стил со храбар, стилски кожата од Sopi Guard!Детали за производот : Налепница Винил Кожата Прецизност Намали Дизајн, Лесно да се Примени/Безбедно на on drone Heat Третман (Фен) Потребни за Ултра-Тенок Одговара Не се Отстранува или Сечење е Потребно Повеќе Бои и Стил Избори Задоволство Гарантира Кликнете на "Додај во Кошничката' погоре, за да добиете вашиот нов Sopi Guard кожата која е загарантирана да дадете му на вашиот уред уникатен изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне