.

.

Каролина е Богатства BB1265SN Checkerboard Вар Зелена Бостон Terrier Refiillable Леплива Забелешка Носителот или Забелешка Фармацевт, Голем, Multicolor

Каролина е Богатства BB1265SN Checkerboard Вар Зелена Бостон Terrier Refiillable Леплива Забелешка Носителот

DEN 277.92

Од стока
Во продавницата

ЗЕМЕТЕ предвид!Каролина е Богатства леплива забелешка носител е совршен подарок за секого!Оваа Леплива Забелешка Носител е нешто посебно.Дело е додадена на врвот на леплива забелешка носителот и мал подлога од 3 инчи x 3 инчен лепливи белешки се наоѓаат на дното.Држачот е refillable со отстранување на последното парче на хартија на нова подлога на postits и лепење на одборот.Има 3 инчен x 3 инчен лепливи белешки.леплива забелешка носителот, пост забелешка фармацевт, само се држи белешка рампа носители, имајте во држачот.Совршен Подарок за некого на работа или дома.Голема Газдите Ден подароци, Секретар Ден Подарок или вашето куче Groomer.Бостон Terrier подароци, Бостон Terrier колекционерски предмети, Бостон Terrier Леплива Забелешка.Земете предвид!совршен подарок за секого!оваа леплива забелешка носител е нешто посебно.Дело е додадена на врвот на пост-тоа имајте на ум или леплива забелешка носителот и мал подлога од 3 инчи x 3 инчен лепливи белешки се наоѓаат на дното.Држачот е refillable со отстранување на последното парче на хартија на нова подлога на пост својата и лепење на одборот.Совршен подарок за секого во вашата канцеларија на работа, сите од вашето лице книга пријатели, вашето куче Groomer, Фризер или дури и секој кој може да имаат потешкотии со помнење на сите Увоз работи во животот.Направи намирници листа или оставете белешка за вашиот сопруг или сопруга.На дното одбор е цврста и може дури да додадете бизнис картичка големина магнет (се продава одделно) за да го врати на одборот на magnetize држачот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне