.

.

JETech за Приватност Екран Заштитник за iPhone 12/12 Про 6.1-Инчен, Анти Шпионски Калено Стакло Филм, 2-Пакет

JETech за Приватност Екран Заштитник за iPhone 12/12 Про 6.1-Инчен, Анти Шпионски Калено Стакло Филм, 2-Пакет

DEN 239.52

Од стока
Во продавницата

[Компатибилност] Специјално дизајнирани за i Phone 12 / 12 Про 6.1-Инчен; Совршено одговара на вашиот екран, и нуди одлична заштита за вашиот i Phone. [Privacy Protection] Екран е видлива само на лице, директно во предниот дел на екранот.Ја заштитува вашата лична приватност ефикасно и гарантира удобно гледање искуство. [Супериорен Квалитет] Направени од премиум ултра-тенок (0.33 mm) калено стакло; Отпорен на гребнатини до 9 H. [Одлично Корисничко Искуство] Прашина, отпечатоци-бесплатно, балон-бесплатно, и лесно да се инсталира. [Добра Услуга] Пакетот вклучува : Калено Стакло Екран Заштитник*2, чистење, полнење, инструкции.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне