.

.

DPLUS Отпорен на Вода Мобилен Телефон Половината Пакети за iPhone 12, 12 Про, 12 Про Max, X, Xs, Xs Max, Xr, 11,8, 7, 6, Плус Големини и многу Повеќе! Прилагодливи Еластична Бенд & Копче Слот

DPLUS Отпорен на Вода Мобилен Телефон Половината Пакети за iPhone 12, 12 Про, 12 Про Max, X, Xs, Xs Max, Xr,

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

✅Отпорен на вода полиестер lycra материјал обезбедува сите ваши предмети остане сува, без оглед на износот на потење или raining. ✅Погоден за фитнес, трчање, планинарење, велосипедизам, џогирање, патување, фестивалска, Рефлексивни мрачно зголеми вашата безбедност во текот на ноќта и во раните утрински часови. ✅Одговара на половината големини од 26" 42", со Висок квалитет отскокнување-слободни и еластична проширување со рака гарантира совршено се вклопуваат, Ултра Лесен. ✅Доволно Простор за Складирање - Совршени за Apple i Phone 12 Про XR XS Max X 8, Samsung Галакси S10 S9+ Забелешка плус 10 9, SONY, LG, итн.ние веруваме во заработуваат вашата доверба и лојалност.Нашите производи се најдобрите во индустријата и се нуди на најдобри цени!КУПИТЕ безбеден во знаење дека ние ќе се големо внимание на вас!.Отпорен на вода Мобилен Телефон Половината Пакети за i Phone 12, 12 Про, 12 Про Max, X, Xs, Xs Max, Xr, 11,8, 7, 6, Плус Големини и многу Повеќе!Прилагодливи Еластична Бенд & Копче Слот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне