.

.

SZHKHXD Еден Поврзете Кабелот Работи Само со Samsung BN39-02395A QN75Q7FNAPXPA QN75Q9FNAF BN44-00937A QN55Q75CNF QN55Q75FNF QN55Q7CNAF QN55Q7CNAFXZA 4K 8K UHD Ултра Smart LED ТВ Кутија

SZHKHXD Еден Поврзете Кабелот Работи Само со Samsung BN39-02395A QN75Q7FNAPXPA QN75Q9FNAF BN44-00937A QN55Q75CNF

DEN 1291.20

Од стока
Во продавницата

Дел број на кабел : BN39-02395 A.Ве молиме проверете што приклучокот на вашиот тв има пред да се одржи редот.Овој кабел е само погодна за Еден Поврзете го приклучокот.Доколку вашиот кабелски приклучок е различна од нашата кабелски приклучок, Тоа Не е погодна.Пакување листа : 1* Еден Поврзете Мини кабел,Кабел должина : 17 FT/ 5m.Овој кабел работи Само за моделите што се наведени.Поддршка на Големо & 90 дена гаранција,било какви сомнежи,порака со нас слободно прво.Дел број BN39-02395 A,Еден Поврзете кабел,Кабел должина е 17 FT/ 5 M ве Молиме проверете што приклучокот на вашиот тв е пред да поставите цел на Овој кабел работи само за моделите што се наведени,Ако вашиот модел не е во наша сопственост, ве молиме контактирајте со нас прво Многу брза испорака.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне