.

.

БИСЕР IZUMI Мажите Елита Извршување Три Singlet

БИСЕР IZUMI Мажите Елита Извршување Три Singlet

DEN 1439.76

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 78% Најлон/22% Lycra Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Пролетта/летото 2017. ЕЛИТА трансфер Во-Р-Кул ткаенина напојува со ладна Црна обезбедува супериорни ладење и рефлексивни заштита од сонце.Merrow бод конструкција за супериорен во однос на Некст-да-Кожа удобност. 10 инчен патент за venting.Два назад лесен пристап плик џебови.ЕЛИТА трансфер Во-Р-Кул ткаенина карактеристики lycra спорт кој им помага на облека одржување на оригиналниот компресија на звук.ЕЛИТА трансфер Аеро ткаенина е стратешки поставени за супериорен аеродинамика.Перформанси singlet која ви помага да моќ преку милји во минималистички удобност со оптимална аеродинамика и брзина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне