.

.

WSAH Мултифункционален ТВ Прашина Маска, Прашина-Доказ/Заштита од Сонце ТВ Екран Заштитник Покривање Ткаенини, за Групи на Повеќето Модели ТВ Декоративни,C,37 или 38in 85x

WSAH Мултифункционален ТВ Прашина Маска, Прашина-Доказ/Заштита од Сонце ТВ Екран Заштитник Покривање Ткаенини,

DEN 2186.40

Од стока
Во продавницата

★ СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА : Светла Дома Декор : ТВ покрие донесува различни модели и бои, само како слика, се совпаѓа со различни дома декорација стилови, не само на ТВ покрие, но исто така и уметноста декорација. ★ ЕКОЛОШКИ ПЕЧАТЕЊЕ И БОЕЊЕ ПРОЦЕСОТ : Супер меки фланелен боксери ткаенина, еколошки печатење и боење процес, лесен за чистење, не е лесно да исчезнат по перење.Ефикасно заштита на ТВ екранот и да се спречи прашина. ★ ГОЛЕМИНА : Компатибилен со современите 30" - 70" LCD, LED, со рамен екран, ѕид монтира ТВ, криви форма ТВ, Плазма ТВ на повеќето бренд, исто така компатибилна со компјутерски монитори.Бидете сигурни да се Измери Вашиот ТВ Прво да се утврди соодветна покрие големина. ★ УПОТРЕБА : Поклопец за вашиот целиот ТВ,пред екранот, Многу е Лесно да се Покријат и Откривањето на вашиот ТВ,Само се Лизга над,Мека внатрешна го штити вашиот ТВ од гребнатини, прашина, нечистотија, облека, солза, па како и да се зголеми неговата служба за живот. ★ ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Десктоп, виси и криви екрани се сите заеднички.Ние користиме 1 : 1 сооднос кога дизајнирање на ТВ покривка, која е ТВ капак кој може да се користи за различни форми на Телевизори и овозможува најдобра заштита за вашиот отворено телевизија.ТВ Покритие за Надвор Виси на ТВ Прашина Маска Крпа Универзална Тв Опфаќа Отворено 30 до 70 Inch Parameter : име на Производ : ТВ cover Product функција : прашина/заштита од сонце/decoration Product материјал : полиестер влакна (полиестер)поле на примена : виси/desktop/криви screen Size : 30-32in (76x52cm/29.9x20.4in)37 - 38in (85x55cm/33.4x21.65in)42 - 43in (98x65cm/38.58x26in)47 - 48in (115x70cm/45.2x27.55in)52in (125x78cm/49.2x30.7in)55in (130x80cm/51.18x31.5in)60in (136x90cm/53.5x35.4in)65in (145x95cm/57x37.4in)70in (160x98cm/63x38.58in)се Грижи Настава - температура на Водата под 40℃ да се олесни перење - не кајгана - Висат да се суши - Температура за пеглање - не сува чиста - Добар квалитет на завршна обработка ќе го издржат години на use Package Included1 х ТВ Покрие Известување : Поради различни снимање на светлина и го следат, на 1.производот може да имаат мала боја разлика, ви благодариме за вашиот understanding2.Поради различни монитори, различни агли на снимање и светлосни ефекти, може да постојат некои хроматските аберации на тв капак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне