.

.

УЛ Наведени AC Полнач Одговара за Toshiba Satellite Радиус 14 E45W E45 E45T E45W-C4200X E45-B4200 E45T-B4300 E45-B4100 E45T-A4100 E45T-A4300 E45T-B4204 Лаптоп Адаптер за Напојување Кабелот

УЛ Наведени AC Полнач Одговара за Toshiba Satellite Радиус 14 E45W E45 E45T E45W-C4200X E45-B4200 E45T-B4300

DEN 551.76

Од стока
Во продавницата

Излез : 19 V 3.42 НА 65 W (Компатибилен со 19 V 2.15 A/2.37 НА 40 W/45 W) Влез : 100-240 V 50-63 Hz.Безбедност - Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да се обезбеди безбедна, сигурна работа за годините што доаѓаат.Покрај тоа, нашите производи се во согласност со врвот индустриски стандарди, и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, overvoltage, прекуструјна и внатрешни прегревање.Пакетот Вклучува : 1 X AC Адаптерот 1 X Кабелот за Напојување.Гаранција : Вашата шопинг искуство е важно за нас.Ако вие не го сакате Тоа, за било која причина, ние ќе среќно прифатат враќање.Овој производ е прифатлив за замена или рефундирање во рок од 30 дена,и производителот обезбедува дополнителни 12 Месеци Гаранција.Како и да е, враќање или повраток се достапни. (Ве молиме проверете со вашиот лаптоп модел и да се купи со доверба!).Одговара за Toshiba Satellite Радиус 14 E45 W E45 E45 T E45 W-C4200 X E45-B4200 E45 T-B4300 E45-B4100 E45 T-A4100 E45 T-A4300 E45 T-B4204.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне