.

.

Rodcraft 8951012356 и го Постави Кратко RS4114 1/2-Инчен, Поставен на 14

Rodcraft 8951012356 и го Постави Кратко RS4114 1/2-Инчен, Поставен на 14

DEN 2692.32

Од стока
Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува.Сет на 14 Орев во собата.Пакет Тежина : 4.232 фунти.Пакет Димензии : 31.0 L x 5.2 H x 15.8 W (сантиметри).Rodcraft RS4114??поставете ореви Кратка Верзија Големина : ЈЗ 10??-??27??мм влијание клуч Безбедно, снимањето 12.5??мм (1/2??инчи)??-??14??Парче Сет во Пластични Case Item број : 8951012357 Description : * * * * * * * * Rodcraft RS4114 Short шок отпорни Направен од висок квалитет на хром молибден челик приклучоци (Cr-Mo квалитет).Секој и се означени со бројот на моделот и хексадецимален големина labelled With пластични чување* * * Влијание Клуч Безбедно * * *Кутија Содржина : 1??x Rodcraft RS4114??малку socket set во сметководствената case All Nussen со 12.5??мм (1/2??инчен вози??-??Должина : 55??mm1??x 10??-??11??-??12??-??13??-??14??-??15??-??16??-??17??-??18??-??19??-??21??-??22??-??26??-??27??мм.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне