.

.

Синото Море Системи Терминал Блок Скокач за 65A Терминал Блокови

Синото Море Системи Терминал Блок Скокач за 65A Терминал Блокови

DEN 196.56

Од стока
Во продавницата

Се користи како паралелно се осмисли за М-Серија Батеријата Прекинувачи.Џемпери овозможи создавање на заеднички кола на независни конектори.Се вклопува 65 Ampere терминал блокови (2600 Серија).Се продава во пакување од 5. Се користи како паралелно се осмисли за М-Серија Батеријата Прекинувачи.Со цел да се вклопи стандард автомобилската мислења Наменета за 1/0 и 2/0 AWG Жица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне