.

.

DISPLAYSWORKER Прилагодливи Тешки Пиедестал Знак Носителот Кат Штанд,Знак да Застане Постер Стојат Алуминиум Snap Отворена Рамка,Стои Подот за 8.5 X 11 инчен,Вертикално/Хориз?

DISPLAYSWORKER Прилагодливи Тешки Пиедестал Знак Носителот Кат Штанд,Знак да Застане Постер Стојат Алуминиум

DEN 1583.76

Од стока
Во продавницата

Потешки Пиедестал,Постабилна и Издржливи - Подобрување на овој знак да застане,ние ги користиме повеќе дебели и потешки пиедестал да се одржи постер стабилни,вкупната тежина 11 lbs ,се згусне и издржливи пол можат да издржат силен ветар.На гумени бендот е доставен заедно со основата да се заштити вашиот подот.Лесно Постер Промени,Повеќекратна Употреба - Пред се вчита отвори snap рамка за брзо и лесно постер промени.Издржливи метална материјал кат стои знак носителот,идеален за изложбата,изложбените салони, ресторан, супермаркет, шопинг центри за плакати.Не Отсјај Леќа Inclued - УВ ув отпор PVC Заштита поклопец на леќите на плакати, водење на постер стои јасно да се прикаже против лошите временски услови и сончевите зраци,и да се задржат подалеку од нечистотија и отпечатоци.Прилагодливи Ставови - рамка овозможува да се позиционира во 360 степени или во Портрет или Пејзаж ориентација како ви се допаѓа.Клиентите Гаранција : .Нашиот цврст дизајн и конструкција овозможува овој Знак да Застане постабилна и трае подолго.Ние сме убедени во нашите производи и да застане зад нив.Само допрат до нас со какви било прашања или проблеми и ние ќе бидеме среќни да ви помогне.DISPLAYSWORKER Прилагодливи Тешки Пиедестал Знак Носителот Кат Штанд,Знак да Застане Постер Стојат Алуминиум Snap Отворена Рамка,Стои Подот.DISPLAYSWORKER пиедестал знак носител е едноставен дизајн и хардвер за лесно монтирање.Знакот носителот кат штанд е направен од висок квалитет на алуминиум за анти-корозија и долготрајни.Знакот носителот стојат има прилагодливи Приказ,позиционирање signage во совршен читање видите.Подот знак стои со Тешки База,се згусне и издржливи пол можат да издржат силен ветар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне