.

.

Жените со Револвер Сандала Мода Оптоварување Платформа Фустан Партија Пумпа Отвори Пети Глуждот Рака Буци Пета Лето Секојдневен Чевли

Жените со Револвер Сандала Мода Оптоварување Платформа Фустан Партија Пумпа Отвори Пети Глуждот Рака Буци Пета

DEN 143.76

Од стока
Во продавницата

Гумен ѓон. !!!ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : Превозот Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по уплатата.Стандард за Испорака,околу 10-20 дена да пристигнат.Забрзана испорака,околу 5-7 работни дена да пристигнат.АКО НИЕ НЕ МОЖЕ ДА ЈА ИСПОРАЧА НА ВРЕМЕ, НИЕ СМЕ ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ ВРАТАТ ВО ПОЛНА!. ★ МАТЕРИЈАЛ : СТП и гума,меки и удобни.Што го прави овој сандала многу мека, еластичен тенки и удобни.Кожата-Пријателски,Супер Меки,Лесни,Дише и Удобен за Носење.На гумен ѓон го прави овој пантофли носат-отпорни, и не се лизга. ★ ФУНКЦИЈА : револвер сандали,пумпа,Буци пета,платформа,Дише,лето повик,отворен,затворен,comforty,отворете пети,обувки,точка пети,Дебели дното,танцување,партија,клуб,шопинг,патент,Транспарентен рака. ★ ПОВОД : На сандали за жени со екстра дебели удобност соочи се совршено се вклопуваат со било фустан или неформални лето носат, панталони, фармерки или leggings.Може да се користи за било обичните, Датумот на Купување, Работа, Плажа, Одмор, Возење, Одење,улица и така натаму.Објектот специфики : ♦ Сезона : Летни, Пролет ♦ Пол : Жените ♦ Повод : Секојдневниот,Партија,Отворено,Голф,Спорт,Jogger,Пешачење,Канцеларија ♦ Материјал : СТП+гума ♦ Облека Должина : Редовни ♦ Стил : Мода, Секојдневен ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне