.

.

StoreSMART® - Цврсти Пластични Мени ги Опфаќа 50-Pack - 11 x 17 - Врвот Товарачи - HPP11X17-MENU-50

StoreSMART® - Цврсти Пластични Мени ги Опфаќа 50-Pack - 11 x 17 - Врвот Товарачи - HPP11X17-MENU-50

DEN 4308.00

Од стока
Во продавницата

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Вкупната големина : 11 7/16" x 17 1/4".Внатре Капацитет : 11" x 17".Отворање на кратка страна.Крути за крајна заштита.За повеќе употреби.Направен од јасно, високо влијание 16 millimeter ПВЦ винил со 40 millimeter отворање.Отворање на кратка страна.Крути за крајна заштита.За повеќе употреби.Менијата слајд во и надвор лесно.Вкупната големина : 11 7⁄16" x 17¼".Внатре капацитет : 11" x 17".Со гордост се продаваат од страна на еден Американски жена во сопственост на компанијата.Store SMARTs Крути Пластични Menu (мени) Сопствениците ќе го направат вашиот менија изгледа речиси како примамливата како вашата храна!Секој цврсти остро заштитник е направена на кристално јасна, "не-миграција" ПВЦ винил што не содржи plasticizers или stearates, што значи дека тие нема да наштети на вашиот скапи custom menu страници.Ќе ги зачувате на reprinting трошоци со користење на нашиот заштитен сопствениците, исто така—на аглите ќе останат свежи, печатење ќе останат читливи, и spills ќе ги избрише право надвор, така што ќе добиете повеќе километражата надвор од секое мени ќе го купите.За разлика од пораби мени ги опфаќа, нашиот содржат нема огради или дупки, кои може да се фатат нечистотија и да доведе до непрофесионално, нечиста изглед.Фрли од вашиот носи старата менија денес, и да се подобри естетскиот жалба на вашиот ресторан!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне