.

.

Niclogi Панталони, облека Закачалки 6 Слоеви Простор за Заштеда на енергија Панталоните Закачалки, 4 Пакет Мултифункционален Панталона Рек Нерѓосувачки Челик Виткање

Niclogi Панталони, облека Закачалки 6 Слоеви Простор за Заштеда на енергија Панталоните Закачалки, 4 Пакет Мултифункционален

DEN 791.76

Од стока
Во продавницата

6 Слоеви Панталони Закачалка : Секој закачалка може да се одржи 6 панталони хоризонтално (до 10 килограми) или вертикално (до 12 фунти).Тоа може да се спаси околу 70% простор во плакарот па може да се купи нова облека што ви се допаѓа, без да се грижиш за тоа нема простор.Направете Вашиот Плакар Уредната : Тоа не е само простор за заштеда на закачалка, но исто така плакарот организаторот.Можете да ги зачувувате вашите панталони во различни бои и со различни стилови за да се направи вашиот плакар уредни и мирно.Најважниот дел е да можете лесно да ги видите сите на вашите алишта и лесно да се земе облеката што сакате.Лесен за Користење : се Прилагоди на позицијата на прачка, можете лесно може да го откажам или да ја исклучите вашите панталони.Гума рабови се спречи облека од паѓање или гребење.Цврстата Конструкција : Направен од високо-квалитетна ABS пластика и метал.На 6-слој дизајн е постабилна од 5-слој дизајн за да се осигура дека панталони не ќе падне.Гаранција за квалитет : Niclogi се фокусира на обезбедување на клиенти со серија на високо-квалитетни простор за заштеда на производи, ако нашите производи не ги исполни вашите стандарди, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде замена или целосно враќање на средствата.Дали сте често се караше дека плакарот просторот е премногу мал за да се одржи нова облека?Е плакарот премногу неуредна, и секој пат кога ќе потрошите многу време во потрага за панталони сакате?Се обичните облека закачалки deforming или брчки вашите панталони?Niclogi 6 Слој Облека Закачалки може совршено да се решат горенаведените проблеми.Функција:Слободни До Space Niclogi 6 слоеви облека Закачалки може да се зголеми просторот на плакарот.Секој закачалка може да се одржи 6 панталони хоризонтално (до 10 килограми) или вертикално (до 12 фунти).Тоа може да се спаси околу 70% простор во плакарот па може да се купи нова облека што ви се допаѓа, без да се грижиш за тоа нема простор.Имајте На Плакарот Organized Niclogi Магија Закачалки може да ви помогне да ги зачувате вашите панталони во различни бои и со различни стилови за да се направи вашиот плакар уредни и мирно.Најважниот дел е да можете лесно да ги видите сите на вашите алишта и лесно да се земе облеката што сакате.Простор Saver за Ограничен Space These закачалки може да се спаси 70% од гардероба простор и одржување на панталони уредни, без брчки.Тоа е погоден за куќи, станови, апартмани, колеџ домови, облека центри, и други ограничен простор.Лесно да се Use Adjust позицијата на прачка, можете лесно може да го откажам или да ја исклучите вашите панталони.Гума рабови се спречи облека од паѓање или гребење.Здрав Construction Made на високо-квалитетна ABS пластика и метал.На 6-слој дизајн е постабилна од 5-слој дизајн за да се осигура дека панталони не ќе падне.Niclogi е мисија е да им се овозможи на купувачите да развијат навика за складирање.Имаме серија на населението организира материјали за да им помогне на купувачите прават нивните семејства повеќе организирани и мирно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне