.

.

Камче | Рачно Изработени Диносаурус - Сина | Органски Памук | Капчиња | Фер Трговија | Претендираат | Имагинативна Игра | Stegosaurus | Машина Перат

Камче | Рачно Изработени Диносаурус - Сина | Органски Памук | Капчиња | Фер Трговија | Претендираат | Имагинативна

DEN 549.60

Од стока
Во продавницата

Рачно изработени тоа треба само малку раце да покаже некои љубов.МАШИНА ПЕРАТ - За најдобри резултати, ставајте го вашиот Камче играчка во мрежа торба и перат со студена вода и не-токсични детергент.Пената во фен за неколку минути и потоа да се исуши.Детскиот РАЗВОЈ - Бои, текстури и обликот искра тактилни, аудитивни и визуелна стимулација.Одлично за играње на улоги, раскажување и имагинативна игра.ПРЕДАНИЈА - квалитетни подарок што ќе биде богатство за години.Совршен за бебе туш подароци, бебето е прв роденден или да декорирате вашиот расадник.ПЕСОЧНИ Органски Диносаурус Штракаат - Steggi Сино— Нека вашето дете имагинација талкаат врати во праисториски времиња со овој мила stegosaurus штракаат.Бензински Сина со мека сива pointy шила и портокалова и сива polka точки, овој безвременски рачно изработени диносаурус играчка прави прекрасен подарок за вашето бебе туш или бебето е прв роденден.Камче— "Ставање насмевки на лицата од целиот свет!".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне