.

.

adidas Перформанси на Жените Ively Крст-Тренер за Чевли

adidas Перформанси на Жените Ively Крст-Тренер за Чевли

DEN 3239.28

Од стока
Во продавницата

100% Текстил/Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Фитнес Чевли.Свежи се појавува на боја и храбри модели се дефинира оваа сезона е adidas STELLASPORT колекција.Тимска работа помеѓу adidas и Stella Mc Cartney, на линија става Стела е забавно, младешки спин на омилени спортски стилови.ОТСКОКНУВАЊЕ дава овие обуки чевли игра-сите-ден удобност.Дизајниран со светли бои, исчезнува виножито графика на laces и жените-специфични одговара.На grippy outsole поддржува брз, мулти-насочен потези.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне