.

.

Kelli Продавница Braver Секогаш се Сеќавам Кутија Знак-7 x 5 Инчи, Multicolor

Kelli Продавница Braver Секогаш се Сеќавам Кутија Знак-7 x 5 Инчи, Multicolor

DEN 233.76

Од стока
Во продавницата

Произведено во Кина.Пакет должина : 9.0".Пакет ширина : 7.0".Пакет висина : 2.0".Kelli е започна во 2000 година, кога основачите, Мајк и Lori Коен, ги продаваа своите болница подарок продавници и почна на големо компанија посветена на служи на посебните потреби на болницата дар продавници и други специјализирани подарок продавници., Particleboard.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне