.

.

Shanrya Lashing Ремени, Најлон Рака со Тока Цинк Легура Токи 25мм Тешки 2бр Здрав Бендови Вратоврска Надолу за Ремени за Отворено(3 Метри)

Shanrya Lashing Ремени, Најлон Рака со Тока Цинк Легура Токи 25мм Тешки 2бр Здрав Бендови Вратоврска Надолу

DEN 931.20

Од стока
Во продавницата

Мал во големина, лесен во тежина, лесно да се носат, може да се носи околу, имаат едноставна операција и практично користење.Овие ремени имаат висока сила и имаат добри перформанси, и може да се зацврсти предмети веднаш, така што тие нема да се распадне.Усвојување на црна електрофореза технологија, кој го направи токи силна, киселина и алкално отпорни, и не е лесно да ' рѓа.Опремени со шиење крои и фиксна работ одење, кои се подобри капацитет на носивост.Користиме високо квалитетни најлон webbing, кои се силни, мека, не е лесно да се скрши, и не на штета на објектите.Функција : 1. Користиме високо квалитетни најлон webbing, кои се силни, мека, не е лесно да се скрши, и не на штета на објектите.2. Усвојување на црна електрофореза технологија, кој го направи токи силна, киселина и алкално отпорни, и не е лесно да ' рѓа.3. Овие ремени имаат висока сила и имаат добри перформанси, и може да се зацврсти предмети веднаш, така што тие нема да се распадне.4. Мал во големина, лесен во тежина, лесно да се носат, може да се носи околу, имаат едноставна операција и практично користење.5. Опремени со шиење крои и фиксна работ одење, кои се подобри капацитет на носивост.Спецификација : Предмет Тип : Lashing Ремени Ширина : Прибл. 25мм / 1.0 in Package Листата : 2 x Lashing Ремени.

Карактеристиките

Item Type:
Lashing Straps
Width:
Approx. 25mm / 1.0in
Package List:
2 xLashing Straps :
Вака можеби ќе ви се допадне