.

.

3 Пакет: Мускулен Систем + Скелетни Систем + Заболувања на 'Рбетот Анатомија Постер Set - Сет од 2 Анатомски Листи - Ламинат - 18 x 27

3 Пакет: Мускулен Систем + Скелетни Систем + Заболувања на 'Рбетот Анатомија Постер Set - Сет од 2 Анатомски

DEN 430.80

Од стока
Во продавницата

Сет од 3 Постери Направени во САД.Секој постер е 18" x 27" во големина.Висок-квалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополнителна издржливост.Солза Отпорни.Двојно Двострано Постер - Пред Вертикалната - Назад Хоризонтална. 3 Пакет : Мускулен Систем + Скелетни Систем + Заболувања на 'Рбетот Анатомија Постер Set - Сет од 2 Анатомски Листи - Ламинат - 18" x 27".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне