.

.

YOUSHARES Обоени Молив Случај 220 Слотови Пенкало Случај Организаторот Со Корисна Заврши & Патент, Multilayer Држачот за Prismacolor Обоени Моливи & Гел Пенкало (Зајак)

YOUSHARES Обоени Молив Случај 220 Слотови Пенкало Случај Организаторот Со Корисна Заврши & Патент, Multilayer

DEN 599.28

Од стока
Во продавницата

Голем Капацитет - [Моливи Не се Вклучени] Молив Случај 4 слоеви дизајниран, со голем капацитет, може да организирани обоени моливи, гел пенкало и маркери.Малиот џеб надвор може да се задржи мали белешки, карти и билети.ПРЕНОСЛИВОСТ - Size : 29.5 CM x 21.5 CM x 8.5 CM / 11.61 во x 8.46 во x 3.35 во, мала тежина молив организатор со рака на рака е погодно да се носат насекаде за патување или за надворешни работи.Практична Материјал - молив случај направени од издржлив оксфорд платно и патентите, така што тоа може да се користи за долго време.Постојат 12 различни модели со убав изглед.Мулти Функција - Обоени Молив Случај се користи широко за сликар, писатели & професионален за чување на разни алатка како prismacolor, crayola, обоени молив, акварел молив, гел пенкало, гумичка.Совршен Подарок - јас сум сигурен дека тие ќе го ценат овој прекрасен подарок на ваш!Забелешка:Тоа е погоден за возраст од 13 години и нагоре.YOUSHARES Обоени Молив за Носител Со Големи Флексибилни Слот - Има 220 Обоени Моливи или Гел Пенкала Оксфорд Платно е главен материјал што го прави случај модерен и издржливи.Пренослив Дизајн, Корисна за сè и насекаде, perferct објектот кога ќе патуваат со моливи.Оваа Боја Молив Случај има 220 КОМПЈУТЕРИ обоени моливи или гел пенкала во вкупно, голем волумен за да ги организирате вашите пенкало колекција!Еластична слот бендови, молив прегради се еластична бенд за да лесно се вклопуваат вашата моливи, кои се лесно да се стави & отстранети.Оваа чување и организирање молив торба е корисно за молив / пенкало торба случај.Организиран моливи, исто така одличен подарок за пријател, уметност, хобисти, coloring book ентузијаст и уметник.ПРЕНОСЛИВОСТ: има рачка за на рака дизајн кој го прави многу лесен и удобен за носење насекаде и да одите.СПЕЦИФИКАЦИЈА - Материјал : Оксфорд Ткаенина - Size : 11.61 во x 8.46 во x 3.35 во (29.5 x 21.5 x 8.5 cm) - Lighet Тежина : 731 g Пакетот Вклучува 1 x Молив Случај (Моливи не се вклучени).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне