.

.

Голем Gaming Mouse Pad,Двојно-Еднострани Мултифункционален Биро Подлога,Тастатури и Mouse Pad,Кожа Mouse Pad,Водоотпорен Биро за Пишување Подлога за Статистика & Home (31.5 x 15.7)

Голем Gaming Mouse Pad,Двојно-Еднострани Мултифункционален Биро Подлога,Тастатури и Mouse Pad,Кожа Mouse Pad,Водоотпорен

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

[Двојно-еднострани Мултифункционален Биро]Секоја страна има една боја, со истиот материјал.2 во 1 биро подлога само го лесно и го користат. [Свила Smoth чувство] кожа mouse pad нуди свилен мазна површина за ефикасно и непречено користење на вашиот глушец.Голем Mouse Pad одржување на извонредната брзина и контрола во канцеларија & дома. [Водоотпорен Дизајн] производот е направен од вода-отпорен и издржлив СТП кожа.Игри на подлоги за глувче заштитете го вашиот лаптоп од истури вода,пијалаци мастило и othe течност.Тоа е лесно да се чистат со влажна крпа/хартија. [Животната средина СТП Материјал ] специјален материјал satifiy на enviromental луѓе треба и да се потврди со политиката на одржливиот развој. [ Една Година Гаранција ] мат содржи една година warryty.Ако ther се ништо погрешно,ние ќе се обезбеди нова.Бренд : N/ASize : 31.5" x 15.7"Боја : Како на слики show Material : Faux leather Shape : Rectangular Tips : Нешто не е во ред со Квалитет?Ве молиме порака нас во секое време со вашите прашања, ние сме тука да слушаат!Ни даде шанса,да ви даде повеќе веројатност!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне