.

.

Игли за шиење,100pcs DIY Шиење Главата Игли,Шиење Quilting алатка,Игли Главата Заградени Позиционирање Комбинација за Шиење Материјали за Шивачка(4 видови)(Цвет 1)

Игли за шиење,100pcs DIY Шиење Главата Игли,Шиење Quilting алатка,Игли Главата Заградени Позиционирање Комбинација

DEN 1207.20

Од стока
Во продавницата

изработен од пластика и нерѓосувачки челик. 100pcs на секоја кутија.Исклучителен изглед и висок квалитет.четири стил : цвет 1,цвет 2,лак вратоврска, копчето.DIY игли за Шиење со различни глави во случај на losting.Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 100pcs/кутија Материјал : Пластични, од не ' рѓосувачки челик Боја : Мулти-боја Стил : Цвет 1,Цвет 2,Лак вратоврска,Копчето Големина на стан : Како што е прикажано во слика Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1inch=2.54 см Пакување : пластична кутија Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне