.

.

Клешти, Beading Накит Клешти, со Анти-Лизга се Справи со 3 Типови за Jewelries Часовници DIY Рачни Алатки(Двоен круг клешти)

Клешти, Beading Накит Клешти, со Анти-Лизга се Справи со 3 Типови за Jewelries Часовници DIY Рачни Алатки(Двоен

DEN 201.36

Од стока
Во продавницата

Тоа може да се широко се користат во DIY рака алатки, jewelries, часовници, итн.Со анти-лизга се справи со дизајн, лесен за работење и удобно да се одржи.Одлична за правење на сложени накит и да се создаде убави накит.Направени на квалитетот железо материјали, цврсти и издржливи.Три различни типови на располагање, можете да изберете во зависност од вашите потреби.Карактеристики : 1. Направени на квалитетот железо материјали, цврсти и издржливи. 2. Три различни типови на располагање, можете да изберете во зависност од вашите потреби. 3. Со анти-лизга се справи со дизајн, лесен за работење и удобно да се одржи. 4. Тоа може да се широко се користат во DIY рака алатки, jewelries, часовници, итн. 5. Одлична за правење на сложени накит и да се создаде убави накит.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Железо Изборен Тип : #1, #2, #3 Големина : Прибл. 12.5 cm/4.92 во Боја : Како на Сликите Покажуваат Тежина : Околу.60g/2.12 оз Пакет Листа : 1 * Клешти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне