.

.

Нана WYEMG Види Кутија Организатор Колектор - Подарок Пакување, Црна, Сребрена, Сина, Gold11118.5cm (Боја : C)

Нана WYEMG Види Кутија Организатор Колектор - Подарок Пакување, Црна, Сребрена, Сина, Gold11118.5cm (Боја :

DEN 3151.92

Од стока
Во продавницата

♥Избраниот материјал : кожа бранеа материјал, добра отпорност на абење, Солиден и издржливи, на ткаенина се протега рамен и нема да има брчки, па можете да изберете со доверба. ♥Применливи сцена : Мода луксузен часовник за складирање кутија со 1 мрежа Погоден за лична употреба и за бизнис употреба.Најдобро за прикажување на вашиот часовници или накит што во продавница или на вашиот облекување маса. ♥Тежок случај со перница, Изградена-во сомот перници за уживање изглед на вашата,избегне гребење и скршени се Применуваат за да се види кутија, кутија за накит, прстен кутија, подарок заврши, high-end стока пакување. ♥Иновативниот дизајн : Ингениозно користење на таписерии и деликатна методи за да се создаде романтична полн со соништа преку слоевит скрининг, визуелно женски, му дава дар на љубов. ♥Одлична за Давање на Подарок : да се Даде на вашите пријатели и семејството подарок тие ќе го сакам.Го види кутија е идеален за професионалци, бизнис луѓе, накит љубовници, и секој помеѓу.Спецификација : Материјал : СТП leather Color : црна, сребрена, сина, gold Dimension : 11*11*8.5 cm Item Тежина : 320g Package Вклучува : -1 x Види Екранот кутија.

Карактеристиките

Material:
PU leather
Color:
black, silver, blue, gold
Dimension:
11*11*8.5cm
Item Weight:
320g
Package Includes:
-1 x Watch Display box :
Вака можеби ќе ви се допадне