.

.

CSM® Накит Кутија со партиции Транспарентен 4/6/12 Мрежи Правоаголни Кутии за Складирање (Пакување од 3 Кутии)

CSM® Накит Кутија со партиции Транспарентен 4/6/12 Мрежи Правоаголни Кутии за Складирање (Пакување од 3 Кутии)

DEN 504.00

Од стока
Во продавницата

Повеќенаменски Чување на кутии : - Овие чување на кутии се состојат повеќе ребра, идеални за чување обетки, клипови, гумени бендови, прстени и други додатоци.Овие кутии, исто така може да се користи за чување на мали канцелариски материјал или како лек кутија.Чувајте ги вашите работи организираат : - Овие кутии со партиции ви помогне да се задржи вашите работи на систематски и организиран начин.Тоа го прави полесно чување, зазема помалку простор и ви помага да се постигне работи поедноставно и побрзо.Лесно да се носат : - Совршен кутии да се користи за време на патување и да го одржувате вашиот работи организирани.Комбо содржи : - 3 Кутии (1 кутија со 4 мрежи + 1 кутија со 6 ребра + 1 кутија со 12 мрежи.).CSM Пакување од 3 Повеќенаменски чување на кутии за чување на разни мали објекти.Совршен за чување на лековите, накит, копчиња, уметнички и занаетчиски предмети,навртки, канцелариски предмети.Јасно транспарентна пластика изградба задржи содржината добро видлива и организирани во нивните делови.Однесете го на отворено туристички патувања или одмори / празници.Брави безбедно да се задржи на содржината безбедна и организирани.Материјал : Plastic Color : Transparent This комбо содржи : 3 Кутии (1 кутија со 4 мрежи + 1 кутија со 6 ребра + 1 кутија со 12 мрежи.).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне