.

.

Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - Greensleeves

Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - Greensleeves

DEN 5519.76

Од стока
Во продавницата

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Светиот крст со цветни мотиви.Надворешноста : природно дрво тонови на burl орев, функционални брава со клуч.Мвр : наредени во мека светло кафеава ткаенина, 1 кружниот тек, 1 на отворен простор.Дрво/Материјали : цврсти ружино дрво и elm, филц покритие за движење домување, месинг хардвер.Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме видете погоре за достапни песна наслови)Дрво пломба : Светиот крст со флорални motifs Exterior : природно дрво тонови на burl орев, функционални брава со key Interior : наредени во мека светло кафеава ткаенина, 1 кружниот тек, 1 отворете compartment Wood/Материјали : цврсти ружино дрво и elm, филц покритие за движење домување, месинг hardware Dimension : 6.5 x 5 x 2.75 рачно изработени во Sorrento, Италија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне