.

.

3 Свадба Ѕвона со Лента Дрво Пломба слонова коска 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - Minuet (Моцарт)

3 Свадба Ѕвона со Лента Дрво Пломба слонова коска 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере

DEN 7127.76

Од стока
Во продавницата

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : 3 Свадба Ѕвона со Панделки.Надворешен : боја на слонова коска дамка со дрво на ѕвонење трим, функционални брава со клуч.Мвр : наредени во нежно светло сива ткаенина, 1 кружниот тек, 1 на отворен простор.Дрво/Материјали : цврсти ружино дрво и elm, филц покритие за движење домување, месинг хардвер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне