.

.

WS Позадина самолепливи Ѕид Мурали за Деца Соби и Позадина Кора и се Држи Модерна за Спална соба со Животни и Балони (Кора и се Држи 148 x 100 во)

WS Позадина самолепливи Ѕид Мурали за Деца Соби и Позадина Кора и се Држи Модерна за Спална соба со Животни

DEN 5736.00

Од стока
Во продавницата

Овој Ѕид Мурали се сече на ленти од 18.5 "секој, па нашите Mural Позадина се многу лесно да се држиме за.Wallpaper големина 148 x 118.1 во (376 x 300 cm) Многу лесно да се примени, отстрани или да ја наместите - бидејќи Кора и се Држи Позадина.Wallpaper кора и се држи модерна ќе ви помогне брзо и лесно да се трансформира во вашата спална соба, детска соба, дневна соба, кујна или за статистика и направи соба се создаде атмосфера.Отстранлив позадина од Брендот БЕШЕ Позадина се секогаш ексклузивно, ги инструкциите кои се во прилог ги содржи сите чекори за правилно лепење на тапети.Нашиот Ѕид Печатење е еколошки, затоа што ние ги користиме за HP Латекс технологија, технологијата им помага на нашите Фото Wallpaper за да биде водоотпорен и отпорен на механички стрес.Здраво!Ќе најдете многу позадини за вашиот дом во мојата продавница!Се создаде акцент ѕидови со висок квалитет и шарени ѕид мурали.Тоа е совршено решение за декорација на вашиот дом.Позадината е погоден за бебе соба, детска соба.Вашиот панел се состои од 1,2,3,4,5 слики, во зависност од вкупната големина.Држејќи Настава и е вклучен во сетот.Ве молиме земете во предвид дека сликата бојата на вашиот екран не е секогаш точни, тоа може да се разликуваат во зависност од вашите поставки на уредот.Не двоумете се и цел на оваа премија позадина!Само изберете го вистинскиот материјал, големина и притиснете на копчето!Мерења : ве Молиме двојно проверете ги сите мерења како што не може да биде одговорен за неправилно се мери ѕид димензии.Кога не сте сигурни за вашата ѕидови се совршено исправен, јас препорачувам додавање на некои инчи (сантиметри) екстра, ако не ми пречи сечење на позадината од вашиот сопствен.Позадината е направен од кора и се држи.Својата текстура е погодна за печатење било design HP Латекс print We употреба HP Латекс Мастила.HP Латекс Мастила се пигментирани, водата базирани на бои со користење на HP иновативниот воден-дисперзирани полимер ("Latex") технологија.На база на вода формулации на HP Латекс Мастила намалување на влијанието на печатење врз животната средина.HP Латекс Мастила се квалификувале за сертификати покажат дека тие се исполнат некои од светски најпознатите ригорозни и сеопфатни стандарди за ниска хемиските емисии во затворен воздух.Условите за испорака : Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање е потврдено.Ние ги користиме на поштенската адреса што укажуваат на тоа, ве молиме бидете сигурни дека тоа е точно.Ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно кога ќе нарачате.Како продавачот, јас сноси никаква одговорност за погрешно упатена пакет.Стандардна меѓународна превозот трае до 14 дена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне