.

.

Бебе Кукла Постелнина Нап Подлога, Lblue/Кралската

Бебе Кукла Постелнина Нап Подлога, Lblue/Кралската

DEN 288.72

Од стока
Во продавницата

Објектот Пакет Должина : 50.038 cm.Објектот Пакет Ширина : 27.177 cm.Објектот Пакет Висина : 11.938 cm.Објектот Пакет Тежина : 1.15 lb.Опис на производот Овој Нап Подлога за todlers е само Она што ви треба.Тоа е удобно солидна matirial и remoavble перница се направи тоа практично за вашиот todler да нап каде и да одите.Целосно Произведени во САД.Од Производителот Дремка ќе прекрасна деца секаде каде што оди со ова удобно и корисна солидна морнарица и црвена нап подлога, со пренослив перница.Овој објект е машина перат и направени од поли-памук.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне