.

.

6Pcs Натопи во Прав Помине Комплет, Долго-Траен, Природни, Лесни, Чип-Отпорни, Девојки Ноќ Колекција Потопување во Прав Поставено Голи Сива Сина, Розова Сјај Популарни

6Pcs Натопи во Прав Помине Комплет, Долго-Траен, Природни, Лесни, Чип-Отпорни, Девојки Ноќ Колекција Потопување

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

БЕЗОПАСНИ : 6 бои голи сива сина, розова Сјај потопување во прав поставете го направи со , природно е да им помогне на ноктите растат и поздрава.Овие не оштетување на ноктот и се достапни за воздух-сува.HIGHT КВАЛИТЕТ ДОЛГОТРАЈНИ : Бубачки натопи во прав помине уметност за полнење е долга-трајни, чип-отпорни.Во споредба со традиционалните помине лак, гел лак, и традиционалните акрилик системи,тоа не треба светлина да се излечи.Тоа изгледа природни, лесни и има извонреден сјај.Тоа може да се задржи помине уметност згодна и сјајна за околу 3weeks+.SAFE/НЕМА ПОТРЕБА ЛЕКУВАЊЕ : голи розова сини бои на 2021 натопи ноктите поставите Не е ДОВЕДЕ помине светилка потребни за лекување на ноктите, што е подобро за вашата кожа и нокти, со Висок квалитет, долготрајни, мазна и лесно да се примени, погоден за сите видови на нокти.тоа е сигурно, безбедно и лесно да се справи за двете професионалци и домашни корисници.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : серија на Девојки колекција 6 бои помине натопи комплет е лесно доволно за стартер да се применуваат.Во исто време Бубачки Натопи во Прав Систем не треба помине светилка за да се излечи, така што може да се избегне претворањето на кожа црно и оштетување на кожата.Тоа е побрз начин да се наслика вашите нокти.Задоволството на клиентите : Ние сме посветени на 100% задоволството на клиентите.Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, можете да не контактирате во било кое време.Ние ќе им даде целосна наплата или слободна замена.Производ Description1.Трим, датотека и ноктите за чиста и сува површина.Base2.Нанесете тенок слој на База на грб.Брзо се натопи помине на 45 степени.Dip3.Се повлече директно назад.Им овозможува на 20 секунди за ноктите да се исушат.Repeat4.Допрете го вишокот прав.Повторете го чекорот 2 и 3 за 2 или 3 пати покриеност.Activator5.Се применува грбот на activator да се зацврстуваат на смеса од прав & течност.Дозволете 10 секунди за Activator целосно да се исуши.Clean6.Датотеката, форма и ноктите.Мијте ги рацете & ноктите темелно.Activator7.Се применуваат уште слој на Activator.Им овозможи на 30 секунди за Activator целосно да се исуши.Top8.Се применува грбот на Врвот во тенките потези.Им овозможи на 30 секунди за ноктите да се исушат.Се применуваат втор слој на Врвот.Овозможи 2 минути за ноктите да се исушат сосема.Боја : како што е прикажано во figure Dimensions : како што е прикажано во figure Products вклучуваат : 1x6-боја инфилтрација во прав помине во прав флеш прав помине подобрување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне