.

.

FREZZO Микро Пејзаж Овлажнител, Мини го исклучите Овлажнител,Мали Воздух Овлажнител, Симпатична Овлажнител, Автомобил Навлажнувачи,Кул Магла Навлажнувачи,7 Бои LED Ноќ

FREZZO Микро Пејзаж Овлажнител, Мини го исклучите Овлажнител,Мали Воздух Овлажнител, Симпатична Овлажнител,

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

【Шарени Пејзаж Овлажнител】LED го исклучите Овлажнител користење ултразвучно студената магла технологија, никаква бучава, додека обезбедување на смирување на магла.Тоа може ефикасно да придавам влогови сува кожа,Постојано humidification е ефикасен ќе ви донесе висок квалитет на спиење и мешање-бесплатна работна средина. 【Преносни Мини Овлажнител】Мини големина : 3.5 "x 3.5" x 5.1 ",преносни и мали дизајн е многу лесно за вас да се земе било каде.USB Напојување компатибилен со било кој уред USB порт кој гарантира тоа може да се користи во спалната соба, канцеларија, автомобил.Можете да уживате во свежа и влажна воздушна секаде и во секое време. 【Лесно да се контролира & работат】преносни USB овлажнител е многу лесно да се работи,електронски компоненти се одделени од atomizing таблети.Едно копче ги контролира сите функции, вие само треба да притиснете на копчето секој 1 секунда за контрола на магла.Двојно кликнете на копчето за да се овозможи ноќ светлина и шарени светлина функција. 【Безбедно и Анти-Сува Горење】Оваа мини десктоп овлажнител може да се кандидира за 8 часа и да има интелигентна анти-гори сува функција, кои во голема мера го обезбедува вашиот безбедност,Бремените Жени, Старите лица и кај малите Деца може да го користат. 【Погоден за Секоја Прилика】На овлажнител со мека LED трансфер светла создава опуштена атмосфера додека работат и читање, давање на вашата соба, маса, канцеларија, автомобил а поинакво чувство.Обезбеди 7 бои LED светлина, која ќе може да го менува постепено или да изберете една боја, додадете боја и светлина во вашиот живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне