.

.

1Pair Акупресурата Plantar Fasciitis Нога Massager Масажа Влечки Чевли Рефлексологија Сандали Болка Релаксација Здравствена Заштита Лето Влечки за Мажи Жени Големина 44-45(Црна)

1Pair Акупресурата Plantar Fasciitis Нога Massager Масажа Влечки Чевли Рефлексологија Сандали Болка Релаксација

DEN 670.80

Од стока
Во продавницата

Рефлексологија Масажа Сандали со Жад Камења и Tourmalines Терапевтски Камен Масажа Влечки за Мажи Жени Масажа Чевли за Нога Нега.Врз основа на нога притисок поени, секоја рефлексологија пантофли е дизајниран со 41 ротирачки акупунктура поени за масажа на ногата шуплина со стимулирање на рефлексија поени на вашиот единствена.Масажа Влечки, Нога Масажа Чевли за Жени Мажи Дома со Природни Камења Shiatsu Лак Болка.Тие ефективно намалување на болка, притисок и замор на сериозна нерви, особено за plantar fasciitis нозе.Тие, исто така, промовира подобра циркулацијата на крвта за да се подобри целокупното здравје.На чевли за на рака може да се прилагоди отворени или построги според вашите нозе.На класична црна боја е погодна за мажите и жените.Despription Ова е еден пар ако масажа влечки, кој е направен од висок квалитет на материјалите за долго време облечен.Дизајниран со нога лична масажа.Промовира подобар проток на крв да се подобри целокупното здравје.Уживајте во професионална нога масажа со едноставно одење.На чевли за на рака може да се прилагоди отворени или построги според вашите нозе.На класична црна боја е погодна за мажите и жените.Функција - Материјал : ЕВА. Големина на 38-39 Дворови : За 26x11x2cm. Големина на 40-41 Дворови : За 28x11x2cm. Големина на 42-43 Дворови : За 29x11x2cm. Големина на 44-45 Дворови : За 30x11x2.5cm. - Направен од висок квалитет на ЕВА материјали за безбедно и удобно долго време се носат. - Со цел да ги смири нога.Одлична здравствена заштита подарок за вашето семејство, пријатели. - Освежува уморни, болки, plantar fasciitis нозе.Промовира подобар проток на крв да се подобри целокупното здравје. - Одлична здравствена заштита подарок за вашето семејство, пријатели.Освежува уморни, болно.Пакет Вклучувајќи 1 Пара чевли.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне