.

.

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Вештачки Нокти, Црвен Долго Балерина Ноктите Монтажни Лажни Нокти Совети со Лепак Притиснете На Ноктите Уметност Лажни Нокти Налепници (Боја :

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Вештачки Нокти, Црвен Долго Балерина Ноктите Монтажни Лажни Нокти Совети со Лепак

DEN 955.20

Од стока
Во продавницата

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Количина : 24pcs/Кутија+2g Лепак. 1. Моден Тренд Дизајн, чиста боја шема, нека ви биде полна со млади и charm2. Лесен за употреба, совршена декорација и долготрајни да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и beautiful3.Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира, совршен избор за вашите нокти fashion4. заштита на животната средина, не му наштети на hand5. Прекрасен подарок за себе или за вашите женски friend6.Безбедноста на вашите природни нокти, заштита на животната средина, не боли раката.Лажни нокти патувања без опасни хемиски process7. Совршен за свадби, игри, запознавање, тие се исто така погодни за ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените и други манифестации.8. Целосна помине дизајн, практични должина, прави вашите нокти тенок и има многу реални или барем професионални look9. Тие изгледаат многу природни и убаво да го држите боја без одвојување или streaking, со што на вашата страна магична и stylish10. Погодна за Секој skin11. Убава, едноставно, атмосфера, погоден за сите видови на занимања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне