.

.

Ноктите Clippers, од не ' Рѓосувачки Челик Ноктот Машина Ноктот и Ноктот Clipper Секачи Директно Намалување на Ноктот Clippers за Домашна и Професионална Употреба

Ноктите Clippers, од не ' Рѓосувачки Челик Ноктот Машина Ноктот и Ноктот Clipper Секачи Директно Намалување

DEN 138.96

Од стока
Во продавницата

ПРИМЕНА : Ноктите clippers одлична за сечење на ноктите на рацете.Ноктот и ноктот clipper секачи погоден за домашна и професионална употреба.ШИРОКО се КОРИСТИ : Нерѓосувачки челик ноктите машина е погоден за сите големина помине clipper.ДИРЕКТНО НАМАЛУВАЊЕ : Најдобар дизајн за директно намалување и нерѓосувачки челик помине тример спречи ingrown Ноктите.ЕДНОСТАВНИ ЗА РАКУВАЊЕ : Нерѓосувачки челик ноктот clippers лесно притиснете, понежен на зглобовите.Не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Ноктот clippers направени од издржлив нерѓосувачки челик.Карактеристика : Сите големина помине clipper.Најдобар дизајн за директно намалување и спречување на ingrown Ноктите.Лесно притиснете, понежен на зглобовите.Издржливи нерѓосувачки челик.Одлично за сечење на ноктите на рацете.Погоден за домашна и професионална употреба.Спецификации : Сосема нов и висок квалитет.Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Size : 55*11 MM(appr.)Тежина : 12g Package вклучуваат : 1 нерѓосувачки челик ноктите машина/trimmer Please ве молиме имајте на ум : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне