.

.

Ноктите clippers Помине Clipper Сет,апарати за Патување Нокти Сет со Пинцети и Уво ги Собереш 8 во 1 Нерѓосувачки Челик Помине Clippers Педикир Комплет за Нокти Грижа Алатки Лес

Ноктите clippers Помине Clipper Сет,апарати за Патување Нокти Сет со Пинцети и Уво ги Собереш 8 во 1 Нерѓосувачки

DEN 1523.28

Од стока
Во продавницата

преносни големина : ноктите поставите доаѓа со кожа случај да ги зачувате вашите алатки.можете лесно може да се стави во каква било чанта или торба.сите во сите, многу погоден за патување или семејна употреба. 【Патување Нокти Поставите】8 парчиња педикир алатки сите во пренослив случај, погодно за извршување или само за домашна употреба. 【Нокти Поставите Мажите не ' Рѓосувачки Челик】Овие нокти комплет се изработени од нерѓосувачки челик и се убави, остар, силен, издржлив, преносни, удобен и сигурен убавина tools. 【Исклучителна Технологија】совршена комбинација на изглед и квалитет, и долг животен век. 【Идеален подарок】Големи лични педикир маникир поставена со туристички кожа случај, стилски и функционален добро за семејства и пријатели, Тоа е неверојатен подарок за вашите семејства или пријатели.за здравје : најдобро е да ја користите вашата сопствена помине грижа комплет сам, како посебна алатка за прстите на рацете и нозете, да им помогне да се избегне ширењето на габични инфекции.за свој здравје, тоа е вреди да се има еден сет на hand Product Име : Нокти Set Product Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+СТП кожа Case Product Тежина : Околу 309g Number На Производи : 8 Парче Set Product Големина : 153*88mm;6*3.4 inch Applicable Објект : Adult Product Апликација : Мажите и жените помине грижа алатки, убавина нега tools1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Со исклучок на објекти, освен оние прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените информации, големина рачни мерења на локации, може да бидат различни за секоја променлива, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ве молиме имајте на ум дека кога чистење на производот, ве молиме чистење на производ со вода и мека крпа и избришете ја суво време.6. Ве молиме имајте во предвид дека овој производ е лесно да се процени вашите прсти, ве молам поставете го на место каде децата не се лесно да се допре, ви благодарам.7. Ако мислите дека нашите производи имаат било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.8. добредојдовте вас и за споделување на повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.9. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете во мојата продавница, постојат многу производи за вашиот референца, логистика, обично ќе брод во 1-3 дена, се очекува пристигнување време е 9-15 дена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне