.

.

Liushop Помине Clippers Нокти Поставите 7pcs Нерѓосувачки Челик Лични Помине Clippers Комплет со Порцелански Случај Педикир/Маникир Поставена Помине Clippers Cuticle Комплет Случај Н?

Liushop Помине Clippers Нокти Поставите 7pcs Нерѓосувачки Челик Лични Помине Clippers Комплет со Порцелански

DEN 1047.12

Од стока
Во продавницата

Многу лесно да се намали тешко и дебели ноктите.Заврши алатки : ноктите clippers сет содржи 7 нерѓосувачки челик алатки (ножици, ноктите clippers, уво зема, итн.).Високо-квалитетни материјали : 100% сосема нов висок квалитет и многу издржливи материјали изработени преку внимателна сечење, полирање, electroplating и други процеси, по можност од не ' рѓосувачки челик.Улога : да ви помогне да се намали и да се изедначи на работ или на површината на ноктите.Може да се реши на лицето проблеми и трим веѓите.Преносни : Сите убавина колекции се пакуваат во мали СТП кожна торба, која е лесно да се носат, класичен изглед и издржливи.Мали додатоци, погоден за патување и секојдневна употреба.Мала големина и преносни, лесно за чување и носат.Да зачувате простор, совршен за патување и во секојдневниот живот!Тип на производ : Ноктите Clipper Set100% сосема нов и висок quality Material : Нерѓосувачки steel Size : 11 * 7cm Packing вклучува : 7 парчиња/set Features : свиткани рабови, со висока цврстина, отпорност на resistancenote : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Поради различни монитори, ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне