.

.

YEZIY - 36W Led УВ Помине Фен 12pcs LED Светилка Машина Помине Гел Лак полски Нокти со 60-тите/120s Buttom Помине Уметност Алатки USB Полнење УВ LED Помине Kit (Боја : Розова)

YEZIY - 36W Led УВ Помине Фен 12pcs LED Светилка Машина Помине Гел Лак полски Нокти со 60-тите/120s Buttom Помине

DEN 352.80

Од стока
Во продавницата

Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, градител гел, ноктите скулптура гел, гел, и LED помине гел и други гел се користи。.Широк Простор за да се Излечи 5 Ноктите на Едно Време : Голем доволно простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка обезбеди својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни и user-friendly.Зачувај Вашите Пари: Protable и лесен за користење, совршен за DIY помине ентузијасти, уживаат DIY ноктите дома наместо да оди на салон за убавина.Ув гел ноктите ламба, исто така, совршен подарок за вашите пријатели и семејството。.User-friendly Дизајн:Лесни, моќен, заштеда на време, компактен дизајн, лесен за употреба и чиста.Моќност : 36w Боја : Бела Тежина : 190 G Живот : 50000hrs Број на LED диоди : 12 компјутери со Големина : 19*12*7.5 cm / 7.5*4.7*3 инчен Одговара Гел Тип : Сите од типот Гел лак бранова должина на светлината : 365~405mm Поставите Тајмер : 60-тите години, 120s време поставување Функција : Plug или биде обвинет од страна Powerbank/лаптоп Функција : се ВКЛОПУВА во ЦЕЛАТА РАКА ИЛИ НОГА Тоа е доволно голема за целата рака или нога, така што можете да направите manicre или педикир во исто време.Може да сува речиси сите помине гелови : Може да се користи за лекување на различни ноктите гелови како што УВ помине градител и база на моб Два начини за да се поврзете 1. Приклучок во штекер директно ( Нема Приклучок ) 2. Исклучете го приклучокот, го Користите USB Линија се наплаќа од страна на Powerbank/лаптоп Предупредува : Не дозволуваат било каква течност во машина други мудри,штетата може да се случи; ве Молиме отстранете го адаптерот,кога оставајќи; ве Молиме да не го користите светилка со кабелот за напојување неуспех; ве Молиме да не ја вклучите машината вишокот од 600minutes,во спротивно тоа може да го намали животниот век на ноктите светилка.Пакет Листата : 1x помине светилки 1x USB Линија ( Не се Вклучени Приклучок ).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне