.

.

Зацврстување Очи/Лице Крем w/Вит Ц, Свила Пептиди & Зелен Чај - Антиоксиданс Крем за Брчки - Направени со Сертифицирани Органски Состојки Добро за Чувствителна Кожа

Зацврстување Очи/Лице Крем w/Вит Ц, Свила Пептиди & Зелен Чај - Антиоксиданс Крем за Брчки - Направени со Сертифицирани

DEN 260.16

Од стока
Во продавницата

Мулти-Витамин Очи/Лице Крем со Свила Пептиди 100% мирис и colorant слободни.Мулти-Витамин Очи/Лице Крем w/ Витамин Ц, Зелен Чај, Grapeseed Масло, Свила Пептиди - го Намалува фини линии и брчки - Омекнува и смирува кожата - Погоден за Осетлива Кожа - Висока концентрација на моќен антиоксиданси за супериорен во однос на анти-стареењето бенефиции Оваа богата, кадифена е формулиран крем со органски herbals да го негуваат и смируваат кожата.Содржи витамин C, што ја подобрува кожата цврстина и brightens тонот на кожата.Збогатена со моќен антиоксиданси за да се заштити од штетата за животната средина.Може да се користи како око крем.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне