.

.

Zephyr Мажите Прилагодливи Шапка Кавер-Trailside

Zephyr Мажите Прилагодливи Шапка Кавер-Trailside

DEN 527.76

Од стока
Во продавницата

65% Полиестер, 35% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Zephyr вентилатор омилени Небраска Cornhuskers мажите snapback кавер-шапка.Оваа Небраска мажите шапка има висок квалитет чувствува капи логото совршен за било Cornhuskers фан дека сака да го покаже својот тим гордост.Секој Небраска Cornhuskers snapback шапка има mossy дабови кавер-изми памук пред и изми камен мрежа назад.Оваа шапка има прилагодливи snap назад што го прави голем плус на секое Небраска фанови гардероба.Сите Zephyr производи се официјално лиценцирани од страна на универзитетите и произведени со користење на етички извори и производствени практики.Со гордост ги прикажете вашиот тим гордост, со оваа snapback прилагодливи шапка.Оваа капа карактеристики на Mossy Дабови изми памук пред и камен мрежа назад.Тоа е трајност ќе се осигурате долг живот, на навива за вашиот омилен тим.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне