.

.

4Pcs 4010mm Анти-Вибрации Засилувач Нозе, Алуминиум Универзална Говорникот Шила Влошки База Подлога Anodizing Изолација Песок Експлозија Засилувач Влошки Нозе.(Црно/Gold/Сре?

4Pcs 4010mm Анти-Вибрации Засилувач Нозе, Алуминиум Универзална Говорникот Шила Влошки База Подлога Anodizing

DEN 414.96

Од стока
Во продавницата

Да се подигне висина на засилувач да помогне да се создаде вистинска стерео околните звук.Помага да се апсорбира во шок.Изработен од алуминиум, што го прави овие засилувач нозе издржливи, fadeless и тешко да се оксидираат.Гумени прстен е отстранливи.Високо квалитетен материјал овозможува овие 4 парчиња на нозе да се работи за долго време.Спецификација : тип на Производ : Засилувач Нозе Материјал : Алуминиум со Дијаметар : 40mm Висина : Навој 10мм дупка со дијаметар : 5mm Површински третман : Anodizing песок експлозија Гумени прстен : Монтажни Број : 4 PCS Боја : Црна, злато, сребро за вашиот избор Пакет големина : прибл. 15.4 * 9 * 1.2 cm/ 6.1 * 3.5 * 0.5 во Пакет тежина : 112g/ 4.0 оз Пакет Листата : 4 * Засилувач Нозе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне