.

.

Utoolmart 173mm Нерѓосувачки Челик Режа за Office Home Сечење, Директно Црвено Рачка

Utoolmart 173mm Нерѓосувачки Челик Режа за Office Home Сечење, Директно Црвено Рачка

DEN 134.16

Од стока
Во продавницата

【Големина】-долготрајни носат-отпорни, од не ' рѓосувачки челик режа, 173mm инчи во должина. 【Употреба】-Остар раб за сечење хартија, картон, ткаенини, фотографии и многу повеќе. 【Удобност се справи со】-Доаѓаат со утеха-дршка рачка за двете левата и десната рака на корисниците. 【Трајни】-Класичен нерѓосувачки челик машина и тие ќе останат јасни и ефективни, дури и по долго време користење. 【Апликација】-Идеален за употреба дома и во канцеларија.-Мора да има за вашиот секојдневен живот.Utoolmart Нерѓосувачки Челик Режа за Office Home Сечење Технички Параметри Име на Производ : Office Режа Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,PP Пластични Вкупна Должина : 173mm Отворање Големина : 2mm Нож Должина : 9.2 cm Површински Третман : Пескарење Боја : Црвена,Сребрена на Ѕвонење Производ Функција 1.За сечење хартија, картон, ткаенини, фотографии и многу повеќе, одличен за домашна употреба (office use. 2.Класичен нерѓосувачки челик машина и тие ќе останат јасни и ефективни, дури и по долго време користење. 3.Голема јамка рачки се вклопи во било која големина на рака и работа и за двете левата и десната рака на корисниците. 4.Ергономски дизајн рачка овозможува удобно потпора и непречено функционирање. 5.Одлично за секојдневниот сечење потреби.Пакет Содржина 1 x Канцеларија Режа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне