.

.

Нут Крекери Костен Настроената Морски Sheller Тешки Цинк Легура Nutcracker Pecan Орев Plier Клип Алатка со Добра Костец Кујнски Прибор

Нут Крекери Костен Настроената Морски Sheller Тешки Цинк Легура Nutcracker Pecan Орев Plier Клип Алатка со Добра

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

ntegrated калапи, зајакнување на задебелена цинк легура материјали,супер силно засилување, не е лесно да деформација.Не се лизга пластична рачка дизајн, ергономски, удобен зафат и дебела рачка, не му наштети на вашата дланка.Користење на рачката структура и sawtooth дизајн,да може ефективно да се залак на нут за да спречите испаѓање и лесно да попуштат школка на различни видови на плодови.Флексибилни занитвам дизајн, издржлива и флексибилни ротација, нема потреба да се грижите за големина на орев.Според принципот на човекови механика и хуманизирано лак кожата дизајн,погодно да се утврдат различни ореви, сакаат да јадат напор!.Според принципот на човечкото тело механика, user-friendly лак кожата дизајн е трудо-за заштеда на енергија и убава, со различни големини на serrated nips, погодно за одредување на различни ореви, произволни, и лесно да се јаде;.Работата е едноставна и лесна за користење.Клипот големина ореви : Тоа може да го скрши две парчиња во исто време, заштеда на време, труд, практичноста и безбедноста.Пакет Големина:19.8 cm(L) x7cm(W) x2.8cm(H).Интегрирани калапи, зајакнување на задебелена материјали, користење на рачката структура дизајн, една страна, лесно може да се справи со сите видови на ореви, парична казна мувла прилагодување, разумни структура дизајн и рафинирани материјали избор!.Погоден за : орев, рак, hummer, Macadamia овошје, бадеми, бор орев, лешник, костен.Удобно контрола, без оптоварување на рацете.Комплетната колекција од кернелот.Нежен и парична казна serrated дизајн, лесно да се клип ореви, напор.Клипот големина ореви.Тоа може да го скрши две парчиња во исто време, заштеда на време, труд, практичноста и безбедноста.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне