.

.

8'x10' - Кобалт - Внатрешна/Надворешна Површина Килим Тепих, Тркачи & Скалило Гази со Премиум Најлон Ткаенини Заврши Рабови.

8'x10' - Кобалт - Внатрешна/Надворешна Површина Килим Тепих, Тркачи & Скалило Гази со Премиум Најлон Ткаенини

DEN 3199.68

Од стока
Во продавницата

Премиум Најлон Ткаенина граница работ дека убаво завршува вашиот килим и помага во спречување на протриване. 100% Pure Color Решение обоена полиестер.Решение обоена влакна - Боја е Постојан нема да исчезнат.Издржливи, ткаени поддршка.Премиум Квалитет Тепих Лесно за Чистење, Направени во САД.Големина : 8'x10'.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне