.

.

Danmu Шарени Плажа Крпа Клипови, Плажа Клипови, Крпа Клипови за на Плажа Стол, Ќебиња, Базен Loungers, Крстарење (8 Парчиња) - Чувајте ги Вашите Крпа од Дува Далеку - Избрани Б

Danmu Шарени Плажа Крпа Клипови, Плажа Клипови, Крпа Клипови за на Плажа Стол, Ќебиња, Базен Loungers, Крстарење

DEN 143.76

Од стока
Во продавницата

????️ Издржливи Материјали - Danmu плажа крпа клипови се направени од цврста пластика и цинк поцинкуван челик.Лесен, лесен за носење.Идеална големина, лесен за чување, не заземаат многу простор кога пакување.Совршен придружник за вашиот крстарење или пливаат базен време. ????️Повеќекратна Употреба - Спречете го вашиот крпа од летање далеку, ги приложите вашите крпи за плажа стол, се откажам влажна облека во туш, клип завеса, чорапи или други мали предмети, приложете маса крпа и крпи за маса и столчиња во пикник.Тие исто така може да работи како торба носители и уметнички проекти. ????️Големи Димензии - Голема димензија 12cm / 4.72" во должина, може да се отвори за да 2.7".Функционална да повеќето плажа столици.Силен стисок може да се одржи ќебиња. ????️8pcs во Светла Боја - Шарени лесно да се место.Само еден сет, ќе можат да имаат прекрасно време, дури и во windy ден.Обновливи и конкурентни во цената. ????️Голема Aftersale Услуга - Danmu има за цел да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти, ве молиме да се купи со доверба !Ние одговор на сите пораки во рок од 24 часа и да се обезбеди не-прашање-поставувани рефундирање ако сте примиле оштетен објект или кога друг производ & пакет испорака прашања се случило !.Нашите Danmu Пластични Плажа Крпа Клипови се апсолутно неопходни за крстарење.Овие клипови да се спречи вашата крпа од летање далеку на windy дена.Тие, исто така може да се користи за да се откажам влажна облека во туш.Мулти-боја и Мулти-употреба.Клипот влажни костими за капење и рака изми предмети.Клипот пикник tablecloth.Држете отворени книги.Тие МОРА да ИМААТ за патувања, плажа одмор и туристички престој !.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне