.

.

FMOGG Облека Дисплеј Багажник, Ковано Железо Црна Тешки Екранот Багажник, Нано Злато Подот до Таванот се Отвори Екранот Багажник,C,150см

FMOGG Облека Дисплеј Багажник, Ковано Железо Црна Тешки Екранот Багажник, Нано Злато Подот до Таванот се Отвори

DEN 1485.60

Од стока
Во продавницата

Тешки-должност закачалка : направен од високо-отпор железо, задебелена челични цевки, што во голема мера ја подобрува товарот капацитет и го подобрува анти- ' рѓа и анти-корозија перформанси.Производ изглед : едноставни линии, три бои, може да се комбинираат по волја, таа е светла точка во аголот, додавајќи светла точка до вашиот дом.Широк спектар на употреба : се многу погодни за употреба во сали, ходници и спални соби, правејќи ги сите дневни потреби во лесно да се достигне.Чувајте вашиот дом, уреден; елегантен и модерен минималистички дизајн, се држи на облека со цел, уредни и уреден.Лесен за инсталација : рамни пакување, чекор по чекор, облека железнички може брзо да се составуваат и да се расклопуваат.Оваа облека решетката е направен од железо, цевки и има кул индустриски изглед.Тоа може да биде лесно да се совпадне со соби од различни стилови.На минималистички линија простор духовност создава прекрасни предели дома.Три бои може да се комбинираат по волја.На оваа ретро облека рек можат да се сместат Многу на облека, и да ја задржите вашата облека и модни додатоци се секогаш во ред, елиминирање на појавата на брчки во набори, без да потрошите повеќе време.Совршен полица да се организираат и да се прикаже вашиот дневен облека или сезонски облека Производ параметри : име на Производ : Кат-стои тешки-должност закачалка Производ во боја : црна, црна плус злато, нано злато Производ материјал : 80×35×150СМ, 100×35×150СМ, 120×35×150СМ, 150×35×150 CM Производ стил : современ и едноставен стил Хроматските аберации : Поради светлина проблеми и различни компјутерски монитори, таму ќе биде малку боја грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ примени Големина на : Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 1-2mm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ примени Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне