.

.

Облека Рек Тешки Една Прачка Виси Облеката Рек Слободна Стои Отворен Гардероба Плакарот Дрвени Облека Управување со Полици за Спалната соба Големи Складирање (Бој

Облека Рек Тешки Една Прачка Виси Облеката Рек Слободна Стои Отворен Гардероба Плакарот Дрвени Облека Управување

DEN 427.20

Од стока
Во продавницата

ЕКСТРА ТРАПЕЗОИДНА ОБЛЕКА РЕШЕТКАТА ЗА МАЛ ПРОСТОР И ГОЛЕМИ СКЛАДИРАЊЕ:Треба екстра виси простор за облеката?Овој пренослив Дрво Една Прачка Тешки Облека Облека Управување со Полици со полици е совршен за мала соба што нема плакарот без преземањето премногу подот.ЗДРАВ И ЕСТЕТСКИ:Слободна Стои Мултифункционален Трапезоидна Облека Управување со Закачалки за Спалната соба,Направен од висок квалитет на Природен алпска дрво, се одликува со стабилен, цврсти и издржливи.Дрвени се отвори гардероба плакарот ,лесен пристап до спалната соба, cloakroom, облека продавница, перална, прошетка во плакарот и повеќе.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ТЕШКИ ТРАПЕЗОИДНА ОБЛЕКА РЕК:Облека гардероба плакарот дрво облека управување со полица се обезбеди доволно простор за да поставите вашата облека,додатоци, постелнина, поставата, чевли, итн.Што виси род е одлична за бесење костуми, палта, долги фустани, јакни, панталони, кошули или други тешки облека.НАДГРАДИ СТРУКТУРА:Облека Грб Облека Виси Тешки Рек - Ова виси облека рек исто така, може да се користи како погон виси решетката.Тешки дното полица може да складирање на вашите големи flowerpots;виси растенија кои може да бидат суспендирани од страна на врвот род;куки може да се користи за да се откажам градина алатки, чанти, капи, чадори, итн.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Вклучени со сите хардвер и алатки потребни за инсталација, исто така лесно да се следат инструкциите прави инсталација бриз; ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем。.Тешки Облека Рек Еден Шини Преносни Слободна стои Облека Рек Грб Решетката за Внатрешна Спална соба со Полици Полица Едноставна Trending за Бесење на Облека, Чевли Облека Складирање Организатор Полици Една Прачка Гардероба Рек Мал простор големи storage Model : Облека Rack Material : Wooden Style : едноставен и modern Furniture структура : bracket Whether да се соберат : Assemble Package се Вклучени : 1 x Облека Rack1 x Завртка Додаток (set)Мерки на претпазливост : 1. Сите слики се направени во вистинска природна светлина и боја на вистинскиот производ е внимателно да се прилагоди во подоцнежна фаза.Поради различна боја температура на светлина и боја отстапување на екранот, бојата на самиот производ и фотографијата ќе имаат боја разлика.Вистински производ ќе преовладува.Ве молиме да се разбере.2. Производите се намали од страна на страна, и постојат 3-5 CM позитивните и негативните грешки, што е нормална појава и не-квалитет проблем.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail во времето, ние ќе ви одговори што во временски рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне