.

.

MHCYKJ Простор за Заштеда на енергија Возен Облека Управување со Тркала Бамбус Облека Рек Самостојна со Чување Полиците Чевли Облека Складирање Организатор Полици (Г

MHCYKJ Простор за Заштеда на енергија Возен Облека Управување со Тркала Бамбус Облека Рек Самостојна со Чување

DEN 1096.80

Од стока
Во продавницата

● Подвижен Заеднички Тркала : 4 omnidirectional тркала може да се ротира 360 степени, лесно да се прилагоди на позицијата, лесно и работната енергија. ● Мултифункционален : Ова 5 ниво полици слободни стои багажник, исто така може да се користи како погон застане.Силна slats се вода доказ и лесно се чисти.Домот бамбус текстура се направи лесно се вклопуваат во вашата спална соба, дневна соба, балкон или влез начин. ● Лесни виси вашиот tshirts, џемпери, палта или работат облека во отворен простор за селекција; да ги прошират вашиот плакар преполн и ти дава многу креативност на мал простор. ● Лесно Да се Соберат : Едноставен и Брз да се Соберат, јасно настава во прилог,лесно да се стави заедно.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со објектот, ние ќе ви понуди 100% задоволство услуга. ◆Слободна стои : овој слој решетката е слободно-стои и подвижен.Со 4 360° ротирачки универзална ролки.Место, каде и да се движат како што сакате.◆Простор за заштеда на енергија : Веднаш создаде дополнителни складирање и организација на простор во спални соби, кујна, подрум, таванот или гаража.Идеални за чување блузи, јакни, облека, фустани, чевли, totes, капи, играчки и многу повеќе.◆Оваа бамбус облека решетката е направен од цврст природни бамбус карактеристики свеж стил.◆Идеален за да ги организирате вашите секојдневни облека или сезонски облека.Ви помогне да заштедите на простор и да се направи вашата соба да изгледа организирани.◆Лесно да се соберат.Спецификации : Име : Облека Грб Рек Материјал : 100% Природни Bamboo Color : Браун Големина (L* W * H) : 85cm * 33cm * 150cm/ 33.4" * 13" * 59"95cm * 33cm * 150cm/ 37.4" * 13" * 59"110cm * 33cm * 150cm/ 43.3" * 13" * 59"Собрание : Need Applicable сцена : спална соба, дневна соба, канцеларија, студија соба и Каде може да се мисли на.Тежина : 5.4 кг, 5.6 кг, 6.1 kg Package Содржина : 1 x Бамбус Облека Рек 1 x Собранието accessories1 x Инструкции.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне