.

.

Брат Кошули Сет за Големи Браќа и Малку Браќа Момчиња Подарок Сет

Брат Кошули Сет за Големи Браќа и Малку Браќа Момчиња Подарок Сет

DEN 406.80

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење.Одличен подарок идеја за браќа и сестри лил брат големиот брат кошули.Сет вклучува 1 дете момчиња кошула и 1 бебе bodysuit.Подарок за синови grandsons за роденден, божиќ или било кој ден е добра за раѓање бебе соопштение, бебе туш и родендени.Голема големиот брат tee со малку брат бебе bodysuit.Подароци за деца стануваат големи браќа бебе туш подарок за новороденото бебе момче.Незаборавна забава новина подарок идеја.Машина перат, миење на внатрешноста во ладна вода, собори сува на ниска топлина.Висат сушење се препорачува.Не пегла на графички себе за да се обезбеди траен печати.Tstars Голем Брат / Голема Сестра т-маица колекција.Уникатен бременоста соопштение деца / деца кошули.Одличен подарок за да се даде постари браќа и сестри да стане голем брат / сестра.Добро за раѓање соопштение, бебе туш и како роденденски подарок.Подарок за син / внук, ќерка / внука кој сака да биде голем брат / голема сестра!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне