.

.

Zephyr Мажите Операција Хет Трик Прашливи

Zephyr Мажите Операција Хет Трик Прашливи

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

100% Памук.Увезени.Тока затворање.Машина За Миење.OHT merchadise генерира свесност и поддршка за закрепнување на повредените услуга членови и ветерани со дел од продажбата ќе организацијата.Оваа Небраска мажите OHT шапка има висок квалитет единствена логото инкорпорирање на Американското знаме и држава совршен за било Cornhuskers фан дека сака да се покаже нивната гордост.Секој Небраска Cornhuskers Операција Хет Трик на шапка има опуштено unstructed се вклопуваат и прилагодливи назад.Оваа Операција Хет Трик на шапка е голем плус на секое Небраска фанови гардероба да ја покажат и својата тимскиот дух и воена парада.Сите Zephyr производи се официјално лиценцирани од страна на универзитетите и произведени со користење на етички извори и производствени практики.Роден како начин да се чест Нејт Харди и Мајк Koch, две Морнарица Заптивки и пријатели кои се бореле и умреле заедно во Ирак во 2008 година и се закопани заедно во Arlington Националните Гробишта, OHT брендирани производи, генерира свесност и поддршка за закрепнување на повредените услуга членови и ветерани.Дел од секоја продажба помага да се пополни критична празнини во нега.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне